Haber
Çorlu Şahinler Türkiye Küçük Kızlar Voleybol Finallerine Katılmaya Hak Kazandı
![](https://yunakhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/corlu-sahinler-turkiye-kucuk-kizlar-voleybol-finallerine-katilmaya-hak-kazandi-S3ncULp8.webp)
Edirne’de düzenlenen Türkiye Küçük Kız Voleybol Yarı Finalleri’ne Tekirdağ’ı temsilen katılan Çorlu Şahinler Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı, rakiplerini setsiz geçerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
21-25 Mayıs tarihlerinde Edirne’de düzenlenen Küçük Kız Voleybol Türkiye yarı finalinde Tekirdağ’ı temsilen Çorlu Şahinler Ortaokulu Voleybol Takımı İstanbul, Çanakkale ve Bursa temsilcisini set vermeden aynı skorla geçti. . Final maçında ise Bursa il şampiyonunu 2-0 mağlup ederek 31 Mayıs-5 Haziran tarihlerinde Amasya’da yapılacak Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazandılar.
Türkiye’de üst üste üçüncü kez son 8 kadro arasına girmeyi başaran Çorlu Şahinler Ortaokulu öğrencileri Türkiye finalinde boy gösterecek. – TEKİRDAĞ