Ekonomi

ING Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılını kutluyor

ING Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılı nedeniyle hazırladığı anlamlı reklam filminde, Cumhuriyetin tüm farklılıkları kucaklamasını ve yıldız voleybolcu Melissa Vargas ile fırsat eşitliği sağlamasını kutluyor.

Farklılıkları içeren, fırsat eşitliğini destekleyen bir anlayışı benimseyen ve “Kuralların ötesinde, hayatta” söylemiyle öne çıkan ING Türkiye, Cumhuriyetin 100’üncü yılını marka değerleriyle örtüşen anlamlı bir reklam filmiyle kutladı. “ING, Cumhuriyetin normların ötesindeki değerlerini temsil eder” diyerek Cumhuriyetin 100. yılını kutlayan marka, Cumhuriyetin tüm farklılıkları kucakladığına ve yıldız voleybolcu Melissa ile eşit fırsatlar sunduğuna dikkat çekiyor. Sıradışı başarılarıyla herkesi gururlandıran Vargas, hazırladığı reklam filminde karşımıza çıkıyor.

Türk Kadın Voleybol Milli Takımı’nın başarılı oyuncusu Melissa Vargas reklamda şunları söyledi: “ING’nin Cumhuriyet kutlama filminde neden ben varım?” Soruna Cumhuriyetin getirdiği özgürlüklere vurgu yaparak cevap veriyor. Cumhuriyetin sunduğu fırsat eşitliği sayesinde özgür yaşamayı öven filmde, Atatürk’ün “Cumhuriyet özellikle yetimlerin yardımıdır” sözü vurgulanıyor. Ayrıca Vargas, Cumhuriyet’in tüm farklılıkları kucaklayan yapısı sayesinde Türkiye’de istediği kişi olabildiğini, kızlara ilham verebildiğini ve onlarla aynı takımda oynama fırsatı yakaladığını belirtiyor. – İSTANBUL

haber-havza.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu