Haber
Yozgat’ta Hırsızlık ve Uyuşturucu Suçlarından Aranan 2 Kişi Yakalandı
![](https://yunakhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/yozgatta-hirsizlik-ve-uyusturucu-suclarindan-aranan-2-kisi-yakalandi-nENWCmkW.webp)
Yozgat’ta “hırsızlık” ve “uyuşturucu imalatı ve kaçakçılığı” suçlarından kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 2 kişi yakalandı.
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, “hırsızlık” suçundan 15 yıl 11 ay hapis cezası kesinleşen BK ile “uyuşturucu madde imal etmek ve ticareti yapmak” suçundan 5 yıl hapis cezası mahkemece kesinleşen HMG’yi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. adresleri Karatepe ve Çapanoğlu mahallelerinde.
Hükümlüler, işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.